Hakkımızda

Kurumsal Firma Profili

Destan Nakliyat Kurumsal Taşımacılığın doğru adresi

Firmamız 1999 yılından beridir Ankara’dan tüm Türkiye’ye Profesyonel Bireysel ve Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri sunmaktadır. 20. yılını doldurmak üzere olan Destan Nakliyat profesyonel çalışma anlayışı ve yüksek kalitede hizmet ilkesiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Geride kalan yıllar boyunca her zaman bulunduğu bölgenin ilk tercih edilen Nakliyat firması olmayı başaran Destan Nakliyat; taşımacılık sektöründe yenilikleri ve kalite standartlarını rakiplerinden hep bir adım önde takip etmiş ve yerine getirmiştir.

Bireysel Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız farklı model ve ebatlarda son model araç filosu ve deneyimli personel kadrosu sayesinde Bireysel Nakliyat ihtiyaçlarına en profesyonel hizmeti en uygun koşullarda sunabilmektedir. Özellikle taşınma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın, Evden Eve Nakliyat ve eşya taşıma ihtiyaçlarında en doğru ve en hızlı çözüm olmayı başaran nadir firmalardandır.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Kurum ve Kurumsal Firma Taşıma konusunda tecrübemiz ve yeterli araç ekipman teknolojiye sahip tek firma olmamız sayesinde sektörün lideri haline gelmiş olmaktan gurur duymaktayız. Destan Nakliyat; kurum taşımacılığı, hastane taşıma, banka taşıma, okul dershane taşıma, fabrika ve depo sevkiyatı alanında tecrübesi ve birikimiyle her zaman hizmetinizdedir.

Ticari Taşımacılık Hizmetleri

İşletmelere özel hızlı ve pratik çözümlerimiz ile Ticari taşımacılık konusunda uzman Nakliyat firması Destan Nakliyat; özellikle ofis, büro ve işyeri taşımacılığı konusunda en uygun ve kaliteli hizmeti sunabilmektedir.

Firmamız tüm Yetki Belgelerine sahiptir

Firmamız Türk Patent Enstitüsünden Marka Tescilli olup Ulaştırma Bakanlığından Nakliyat ve Taşımacılık için gerekli K1 ve K3 yetki belgelerine sahip olup Güvenli ve hızlı taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır.

0
Yıllık Tecrübe
0
farklı
Nakliye Aracı
0
+
Deneyimli Personel
0
ü
Aşkın Müşteri
Online Cialis 100 mg satın al http://disomaq.recynet.com/prozes.html